Intézményünkben bevezetésre került az új, egységes Járóbeteg Irányítási Rendszer (JIR), amelynek célja, hogy betegeink szervezetten és minél gyorsabban kapjanak ellátást a szakrendelésen.
Tisztelt Betegeink!

A rendszer lényege, hogy a vizsgálatokra előzetesen időpontot lehet foglalni telefonon, személyesen vagy az EgészségAblak mobilapplikáció időpontfoglaló menüpontjában.

Az előjegyzésre érkező betegek érkezéskor húznak egy behívási sorszámot, majd a szakrendelésen (az eddigi név szerinti szólítás helyett) a sorszámmal hívják be őket.( Kérjük, a sorszámot tartsa magánál az ellátás befejezéséig!) A szakrendelésre a behívás úgy történik, hogy a hozott sorszám a betegtájékoztató monitoron jelenik meg egy csengő hang kíséretében és a monitor kiírja, hogy melyik ajtónál fogadják a beteget. Az új előjegyzési rendszernek köszönhetően csökkenhet a várakozási idő a szakrendelőben.
A JIR rendszert használó szakrendelésekre az Egészségablak applikáción és a 1812 telefonszámon keresztül is lehet időpontot foglalni, módosítani, vagy törölni az időpontot. Az EgészségAblak és a 1812 is használható mind a beutaló nélküli ellátások, mind az e-beutalók esetén.
Természetesen a fenti új időpontfoglalási lehetőségek mellett a korábbi lehetőségek is megmaradtak:
  • személyesen (Fő épület földszint aula)
  • telefonon munkanapokon 7-15 óra között  84/501-793 telefonszámon
A JIR rendszerhez a szakrendelések folyamatosan csatlakoznak, melyről betegeinket a honlapon tájékoztatjuk.
Rendelőintézetünkben az alábbi szakrendelések használják a JIR-t:
  • Belgyógyászat szakrendelés
  • Pszichiátriai gondozó
  • Pszichológiai szakrendelés
  • Reumatológia
  • Sebészeti ambulancia (traumatológia)
  • Sebészeti szakrendelés
  • Szemészeti szakrendelés
  • Tüdögondozó
  • Tüdögyógyászati  szakrendelés
  • Ultrahang diagnosztika
  • Urológiai szakrendelés

A személyesen, telefonon vagy e-mailben történő időpontfoglaláshoz az alábbi adatok megadására van szükség, melyeket az időpontfoglalás előtt kérünk előkészíteni (az EgészségAblak applikációs foglalásnál ezekre nincs szükség)
  • beteg neve
  • TAJ szám
  • születési dátum
  • elérhetősége (mobil, vezetékes telefonszám vagy email cím / a kiértesítéshez időpontváltozás esetén az elérhetőségre mindenképpen szükségünk van

A 1812 telefonszámon az alábbi adatokat szükséges megadni az előjegyzést kérő azonosításához:
  • édesanyja nevét
  • viselt név mellett a születési nevet
  • születés helyét és idejét

Kérjük, az előjegyzett időpont előtt min. 15 perccel szíveskedjenek érkezni.